5 rad, se kterými lépe zvládnete těžké období v businessu

Kdo chce úspěšné podnikání, potřebuje strategické myšlení a plánování. Když se ale lidé ocitnou v těžké situaci, často o zásadních věcech rozhodují zkratkovitě a impulzivně. Získejte oproti nim náskok a připravte si svá rozhodnutí na základě dat a zkušeností z předchozí krize. Připravili jsme pro vás několik rad, které vám v tom pomohou.

Celý článek

Vytvářejte přistávací stránky a s pomocí parametrických filtrů vylepšete svou pozici ve vyhledávání

Myslíte si, že máte na webu dostatek přistávacích stránek a jste daleko před konkurencí? Opak může být pravdou. Odhalte skrytý potenciál nových landing pages a věnujte pozornost správnému filtrování. Poradíme vám, co zlepšit.

Celý článek

Toto jsou nejčastější chyby, které brzdí konverze z Heureky. Neděláte je také?

V posledních měsících jsme se mohli přesvědčit, že online prodej nabývá na významu, roste ovšem už několik let. A stejně tak vzniká i potřeba kvalitní prezentace své značky i nabídky. Ostatně, věděli jste, že Heureka je vysoce konverzní kanál, který vám může zajistit až 30 % celkového obratu e-shopu? Ruku na srdce, jaká hodnota svítí pro Heureku v Google Analytics vám. Je to pod 5 %? Nebo snad pouhá 2 %? Pak se nabízí otázka, zda je váš XML feed opravdu ve stoprocentní kondici. Pojďme se na něj společně podívat.

Celý článek

Proč mnoho podnikatelů tratí na velkých slevových akcích? Špatně počítají

Nahazujete při velkých výprodejových akcích návnadu v podobě slev a lovíte nové zákazníky? Opatrně, ať v síti neskončíte vy sami. Před nasazením zlevněných produktů si vše důkladně propočítejte a důvěru zákazníků budujte celoročně. Jak na to?

Celý článek

Čtěte nejnovější články s předstihem

Zaujalo vás, jak pracujeme? Chcete s námi probrat váš projekt nebo se na něco zeptat?

Martin Zettík - { .occupation }}

Na první kontakt je připraven

Martin Zettík - { .occupation }}

Martin Zettík

obchodní ředitel

608 840 104

Zavolejte, napište. Kdykoliv.

martin.zettik@optimio.cz
Enjoyed with Azami.cz