Business CONNECT: On-line event o automatizaci a optimalizaci firemních procesů

Nejsou pro vás pojmy automatizace a optimalizace firemních procesů pouze cizí slova? Připojte se 27. září na již druhý ročník on-line eventu Business CONNECT a nechte se inspirovat předními odborníky s bohatou praxí z těchto oblastí. Účast je zdarma, ale poznatky, které získáte, jsou k nezaplacení.

Celý článek

Jak vám tree testing pomůže otestovat navigační strukturu webu

Snadná orientace uživatelů na webu je jedním ze základních předpokladů pro dokončení konverze. Pokud člověk nenajde odpověď, pravděpodobně odejde. Existuje řada metod, které lze pro testování využít. Jednou z nich je tree test, který jsme použili pro e-shop T-shock.eu. Měli jsme hypotézu, že stávající navigační struktura je navržena chybně a pro uživatele je matoucí. Výsledky testu nám naše domněnky potvrdily.

Celý článek

On-line event: Jak uspět v e-commerce? Cenné rady z praxe i od specialistů

Pro podnikatele na e-commerce scéně je zvláště důležité, aby zůstali konkurenceschopní a dokázali identifikovat nové příležitosti. Vědět, jak se udržet mezi nejlepšími na trhu česko-slovenské e-commerce je v dnešní době nutností. Víme o možnosti, jak získat rady od těch nejlepších.

Celý článek

Redesign e-shopu Laskakit.cz: snížili jsme míru opuštění stránky o 20 %

K budování brandu vede trnitá cesta, proto potřebujete dobré parťáky, kteří vám hlídají záda. Společně s klientem Láskakit (dříve Laskarduino) a grafickým studiem Smeczka jsme vytvořili nový vizuální styl celého e-shopu a snížili míru opuštění o 20 %. Jak se nám to povedlo?

Celý článek

Čtěte nejnovější články s předstihem

Enjoyed with Azami.cz