Business CONNECT: On-line event o automatizaci a optimalizaci firemních procesů

Nejsou pro vás pojmy automatizace a optimalizace firemních procesů pouze cizí slova? Připojte se 27. září na již druhý ročník on-line eventu Business CONNECT a nechte se inspirovat předními odborníky s bohatou praxí z těchto oblastí. Účast je zdarma, ale poznatky, které získáte, jsou k nezaplacení.

Celý článek

Optimio, Shoptet a Seyfor poskytují cenné know-how e-commerce podnikatelům

Fullservice marketingová agentura Optimio spojila své síly s českou technologickou společností Seyfor, která zastřešuje informační systém Money ERP a s nejrozšířenější českou e-shopovou platformou Shoptet, aby vytvořily kvalitní e-book jako podporu českým a slovenským e-commerce podnikatelům.

Celý článek

Jak vám tree testing pomůže otestovat navigační strukturu webu

Snadná orientace uživatelů na webu je jedním ze základních předpokladů pro dokončení konverze. Pokud člověk nenajde odpověď, pravděpodobně odejde. Existuje řada metod, které lze pro testování využít. Jednou z nich je tree test, který jsme použili pro e-shop T-shock.eu. Měli jsme hypotézu, že stávající navigační struktura je navržena chybně a pro uživatele je matoucí. Výsledky testu nám naše domněnky potvrdily.

Celý článek

Zúčastnili jsme se Barcampu 2023. Co nás nejvíc zaujalo?

Po roce jsme se vrátili na ostravský Barcamp. V sobotu 13. 5. 2023 měla naše HR Jana přednášku na téma offboarding. Kromě toho jsme se zúčastnili i dalších přednášek, ze kterých vám v článku shrnujeme to nejzajímavější.

Celý článek

Čtěte nejnovější články s předstihem

Máte dotaz na naše služby nebo nás třeba chcete vyzkoušet v tendru? Kontaktujte nás!

My se vám do 24 hodin ozveme zpátky.

Martin Zettík - obchodní ředitel

Na první kontakt je připraven

Martin Zettík - obchodní ředitel

Martin Zettík

608 840 104

Zavolejte, napište. Kdykoliv.

obchod@optimio.cz
Enjoyed with Azami.cz