Toto jsou nejčastější chyby, které brzdí konverze z Heureky. Neděláte je také?

V posledních měsících jsme se mohli přesvědčit, že online prodej nabývá na významu, roste ovšem už několik let. A stejně tak vzniká i potřeba kvalitní prezentace své značky i nabídky. Ostatně, věděli jste, že Heureka je vysoce konverzní kanál, který vám může zajistit až 30 % celkového obratu e-shopu? Ruku na srdce, jaká hodnota svítí pro Heureku v Google Analytics vám. Je to pod 5 %? Nebo snad pouhá 2 %? Pak se nabízí otázka, zda je váš XML feed opravdu ve stoprocentní kondici. Pojďme se na něj společně podívat.

Celý článek

Prodávejte na Heurece a Googlu více díky úpravě feedu. Tyto změny zvládnete i bez ajťáka

Přemýšlíte, jak v e-commerce získat další kousek náskoku před konkurencí? Dnes se zaměříme na klíčové detaily, na které se zapomíná. I obyčejná změna názvu u produktu může přinést nové konverze. Jak opravdu naplno využít potenciál vašich reklam? Vyšperkujte feed! Poradíte si i bez IT specialisty.

Celý článek

Kompletní návod, jak nasdílet přístupy k reklamním účtům

Nezáleží na tom, jestli s online marketingem začínáte, nebo už jste ostřílený matador. Funkce jednotlivých reklamních systémů či zbožových srovnávačů dokážou zaskočit i ty zkušenější z nás. Svěřte své účty do rukou ostřílených PPC specialistů, kteří ve složitém světě plném strategií, algoritmů a kreditů umí chodit.

Celý článek

Jak zazářit na Heurece? Příručka úspěšného e‑shopu

Heureka je nepoužívanějším nákupním průvodcem českého internetu. Co vše potřebujete znát k tomu, aby právě u nabídky vašeho e-shopu zákazníci projevili archimedovské nadšení? Řecký génius slavným výrokem tehdy slavil objasnění fyzikálního zákonu, podobnou radost ale může u člověka klidně vyvolat i to, když na internetu objeví skvělou nabídku na novou ledničku.

Celý článek

Čtěte nejnovější články s předstihem

Zaujalo vás, jak pracujeme? Chcete s námi probrat váš projekt nebo se na něco zeptat?

Martin Zettík - { .occupation }}

Na první kontakt je připraven

Martin Zettík - { .occupation }}

Martin Zettík

obchodní ředitel

608 840 104

Zavolejte, napište. Kdykoliv.

martin.zettik@optimio.cz
Enjoyed with Azami.cz