Máš na to být SEO konzultantem v Optimiu? Dokaž to!

4 minuty čtení

Posuň svoje hranice vzhůru spolu s klientskými weby ve výsledcích vyhledávání. Právě teď hledáme nadšence do online marketingu, který rozšíří náš SEO tým. Chceš růst spolu s námi? Juniora zaškolíme, profíka řádně oceníme.

Proč se přidat do rodiny Optimia?

Založili jsme Optimio, protože nás baví proměňovat hluboké znalosti výkonnostního marketingu na fungující čísla, která klienti skutečně poznají ve svém byznysu. Firmám přivádíme nové návštěvníky a děláme z nich spokojené zákazníky. Jsme prémiovým partnerem Googlu. Vyrostli jsme na odbornosti, hned od začátku u nás pracují zkušení marketéři. Na týmu seniorních specialistů stojíme dodnes. Staneš se jedním z nich?

Koho hledáme?

 • Nadšence do technologií Nemusíš umět programovat, stačí, když dokážeš zaplatit kino z mobilu. Kdo by taky chodil k pokladně, že?
 • Blázna do onlinu Víš, že SEO není překlep v názvu pracovní pozice Elona Muska, a zároveň dokážeš do minuty od teď vygooglit jméno našeho team leadera.
 • Markeťáka se zkušenostmi v SEO a UX, který si rád počte v Google Analytics a s Google Tag Managerem si tyká. Optimio je tým zkušených profíků, kteří spolupracují ve jménu společného výsledku. Tohle není klišé. Touhu pomáhat ostatním umíme ocenit, stejně jako schopnost uznat a chtít řešit chybu.

Příjemný bonus bude, pokud…

Sleduješ marketingové trendy a inspirativní osobnosti. Na E-commerce Day, SEO Restartu nebo jiné podobné akci jsme se mohli srazit ve dveřích.

Máš praktické zkušenosti s optimalizací webů (nejen) pro vyhledávače nebo dokonce víš, že linkbuilding není mrtvá disciplína a dokáže navrhnout jednodušší wireframy, díky kterým znázorníš, jak by měl být web upraven? Orientuješ se i v HTML? Wow!

Google Search ConsoleCollabimAhrefs nebo Marketing Miner pro tebe nejsou jen náhodné pojmy, ale tyto nástroje znáš a používáš při práci.

Google Analytics patří také rodiny tvých oblíbených nástrojů. Díky němu umíš odhalit slabá místa na webu a zvolit další strategii.

Co bude tvůj denní chléb?

 • Analýza klíčových slovnávrh strukturyfiltru a vytvoření wireframu. To celé zakončené přechodem na nový web.
 • Zvedání návštěvnosti klientských webů. Jak toho docílíš, je na tobě. Počítat můžeš s naší pomocí, nejvhodnější řešení najdeme společně.
 • Praxepraxe a zase praxe. Tu nic nenahradí. Pokud jsi teprve na startu své kariéry, do všeho tě zaškolíme. Neobejdeš se ale bez zápalu a chutě se zlepšovat!
 • A taky humor, dobrý i špatný. Většinou ale hodně černý!

Co za to dostaneš?

 • Férové principy svobodné firmy a příjemné pracovní prostředí nových kanceláří na Svatopetrské (jen 5 minut od hlavního nádraží).
 • Nepřekonatelné teambuildingy s partou lidí, které si prostě zamiluješ. Máme tu rockery, punkery i hiphopery, fotbalisty, crossfiťáky a běžkyně, fotografky, hráče FIFY, a dokonce i jednoho spisovatele. To jsme my!
 • Peníze. Čím víc umíš, tím víc dostaneš.
 • Lopatu a rukavice, tedy základní elektroniku, bez které zelená čísla nenaskáčou, jako je notebookmonitorklávesnice nebo myš.
 • Proplacená školení, díky kterým se budeš posouvat a růst.
 • Hýčkání partnerského programu od Googlu. Do všech novinek díky jejich odborníkům pronikneš jako první.
 • Multisport kartu, abys mohl stejně jako ducha rozvíjet i své tělo.
 • Dobrotyovoce a skvělou kávu. A teď pozor! Máme nový kávovar, který umí i cappuccino a latte (možná, že tímhle stačilo začít, že).

Chceš se k nám přidat a posunout se dál? Přesvědč nás!

Hoď to na papír (obyčejně se tomu říká motivační dopis), přidej životopis nebo odkaz na LinkedIn, a to vše pošli přímo naší HR manažerce Janě na jana.parmova@optimio.cz.

Zbytek si řekneme osobně u té naší přechválené kávy!

Zaujalo vás téma? Pak by vás mohl zajímat také náš další článek

5 věcí, které musíte znát před expanzí e-shopu do zahraničí

Má váš e-shop stabilní pozici v České republice? Rozhlížíte se po evropském trhu s myšlenkou rozšíření svého podnikání? Pak právě vám byla určena přednáška Milana Fialy z eVision na letošním ShopCampu, která byla podkladem a podnětem této stručné příručky.

Přečíst článek

Staňte se také naším klientem

Máte dotaz na naše služby nebo nás třeba chcete vyzkoušet v tendru? Kontaktujte nás!

My se vám do 24 hodin ozveme zpátky.

Martin Zettík - obchodní ředitel

Na první kontakt je připraven

Martin Zettík - obchodní ředitel

Martin Zettík

608 840 104

Zavolejte, napište. Kdykoliv.

obchod@optimio.cz
Enjoyed with Azami.cz