SEO specialista - senior

4 minuty čtení

Aktuálně do SEO týmu posilu nehledáme. Pokud ale budou přibývat zakázky takovým tempem jako do teď, za 3 měsíce bude tento inzerát opět velmi aktuální. Líbí se Ti Optimio, splňuješ níže uvedené požadavky a chceš s námi pracovat? Ozvi se nám. Rádi Tě poznáme a bude fajn, když o sobě budeme vědět.

Proč se přidat do týmu Optimia?

Založili jsme Optimio, protože nás baví proměňovat hluboké znalosti výkonnostního marketingu na fungující čísla, která klienti skutečně poznají ve svém byznysu. Firmám přivádíme nové návštěvníky a děláme z nich spokojené zákazníky. Jsme prémiovým partnerem Googlu. Vyrostli jsme na odbornosti, hned od začátku u nás pracují zkušení marketéři. Na týmu seniorních specialistů stojíme dodnes. Staneš se jedním z nich?

Koho hledáme?

 • SEO konzultanta s přesahem do UX. Na web se díváš jako architekt na dům a víš, za jaké nitky tahat, aby rostl organic.
 • Zkušeného markeťáka s bystrým duchem. Rád si počteš v Google Analytics a s Google Tag managerem si tykáš.
 • Uvítáš práci v inspirativním týmu, který ti pomůže utříbit myšlenky. Optimio je tým zkušených profíků, kteří spolupracují ve jménu společného výsledku. Tohle není klišé. Touhu pomáhat ostatním umíme ocenit, stejně jako schopnost uznat a chtít řešit chybu.

Bude nám to spolu klapat, pokud...

Sleduješ marketingové trendy a inspirativní osobnosti. Na E-commerce Day nebo jiné podobné akci jsme se mohli srazit ve dveřích.

Máš praktické zkušenosti s optimalizací webů pro vyhledávače.

Za svou prací si stojíš a jsi na ni hrdý? Pochlub se v motivačním dopise nebo CV, jakým webům se ti podařilo pomoci a v čem pomoc spočívala!

Dokážeš navrhnout wireframy, díky kterým znázorníš, jak by měl být web upraven, aby se návštěvník cítil jak ryba ve vodě.

Na 3, 2, 1 teď řekneš nejvýznamnější off-page faktory.

Google Search Console, Collabim, Ahrefs, Marketing Miner či jim podobné nástroje nejsou jen pojmy, ale tyto nástroje znáš a pomáhají ti v tvé práci.

Umíš se orientovat v HTML.

Google Analytics je tvůj kamarád. Umíš v něm odhalit slabá místa na webu a dle něj volit další strategie.


Máš tušení, o čem tady mluvíme, ale bojíš se, že toho chceme moc? Hledáme i SEO juniora. Koukni sem!

Co bude tvůj denní chléb?

 • Jednorázovky, kde na začátku bude stát tvá analýza klíčových slov, pak se přesuneš k návrhu struktury, filtrům a vytvoření jednoduchého wireframu. To celé zakončíš přechodem na nový web.
 • Zvedání návštěvnosti klientských webů. Jak toho docílíš, je na tobě. Počítat můžeš s naší pomocí, nejvhodnější řešení hledáme ve většině případů společně.
 • Praxe, praxe a zase praxe. Tu nic nenahradí. Neobejdeš se ale bez zápalu a chutě se zlepšovat!
 • Komunikace převážně v češtině.

Co za to dostaneš?

 • Férové principy svobodné firmy a příjemné pracovní prostředí nových kanceláří na Svatopetrské (jen 5 minut od hlavního nádraží).
 • Nepřekonatelné teambuildingy s partou lidí, které si prostě zamiluješ. Máme tu rockery, punkery i hiphopery, fotbalisty, crossfiťáky a běžkyně, fotografky, hráče FIFY, a dokonce i jednoho spisovatele. To jsme my! I v době korony se snažíme být spolu - vánoční večírek online, společné narozeniny na dálku? Nic není nemožné!
 • Peníze. Čím víc umíš, tím víc dostaneš.
 • Lopatu a rukavice, tedy základní elektroniku, bez které zelená čísla nenaskáčou, jako je notebook, monitor, klávesnice nebo myš.
 • Proplacená školení, díky kterým se budeš posouvat a růst.
 • Multisport kartu, abys mohl stejně jako ducha rozvíjet i své tělo.
 • Dobroty, ovoce a skvělou kávu a pohodové zázemí.
 • A každé narozeniny se navíc můžeš těšit na opravdové překvapení!

Chceš se k nám přidat a posunout se dál? Přesvědč nás!

Jana PešováHoď to na papír (obyčejně se tomu říká motivační dopis), přidej životopis nebo odkaz na LinkedIn, a to vše pošli přímo naší HR manažerce Janě na jana.parmova@optimio.cz. Motivační dopis pošli prosím v češtině.

Tvá schopnost prezentace v češtině je pro nás opravdu důležitá. Zbytek si řekneme, až se uvidíme. Zatím jen na kameře. Z důvodu covidu-19 teď probíhají pohovory on-line.

Staňte se také naším klientem

Máte dotaz na naše služby nebo nás třeba chcete vyzkoušet v tendru? Kontaktujte nás!

My se vám do 24 hodin ozveme zpátky.

Martin Zettík - obchodní ředitel

Na první kontakt je připraven

Martin Zettík - obchodní ředitel

Martin Zettík

608 840 104

Zavolejte, napište. Kdykoliv.

obchod@optimio.cz
Enjoyed with Azami.cz