Máš na to být RTB, Display a Youtube specialista v Optimiu? Dokaž to!

Přemýšlíš strategicky a zároveň se dokážeš kreativně zamyslet nad obsahem i formou? Není náhodou, že tebou nasazené bannery se zobrazují správné cílové skupině? Skvěle! Právě teď hledáme specialistu na RTB, Display a Youtube reklamu, který rozšíří náš brandový tým. Chceš růst spolu s námi?

Celý článek

Máš na to být obchodníkem v Optimiu? Dokaž to!

Většinu klientů známe osobně. O jejich byznys se staráme jako o vlastní. Někdy i líp. Tento luxus chceme dopřát co nejvíce firmám. Proto hledáme obchodníka tělem i duší, který se nebojí směle otevřít každé dveře, ať jsou jakkoli velké. Jdeš do toho s námi?

Celý článek

Máš na to být specialistou na zbožové srovnávače v Optimiu? Dokaž to!

Přemýšlíš strategicky, ovládáš zbožáky a čaruješ s optimalizacemi datového feedu? Skvěle! Právě teď hledáme specialistu na zbožové srovnávače, který rozšíří náš výkonnostní tým. Chceš růst spolu s námi? Juniora zaškolíme, profíka řádně oceníme.

Celý článek

Máš na to být projektový manažer v Optimiu? Dokaž to!

Většinu klientů známe osobně. O jejich byznys se staráme jako o vlastní. Někdy i líp. Právě teď hledáme nadšence do online marketingu, který rozšíří náš obchodní a projektový tým. Chceš růst spolu s námi? Juniora zaškolíme, profíka řádně oceníme.

Celý článek

Čtěte nejnovější články s předstihem

Zaujalo vás, jak pracujeme? Chcete s námi probrat váš projekt nebo se na něco zeptat?

Martin Zettík - { .occupation }}

Na první kontakt je připraven

Martin Zettík - { .occupation }}

Martin Zettík

obchodní ředitel

608 840 104

Zavolejte, napište. Kdykoliv.

martin.zettik@optimio.cz
Enjoyed with Azami.cz