Správný projekťák je základ. Souhlasíš? Přidej se k nám!

4 minuty čtení

Většinu klientů známe osobně. O jejich byznys se staráme jako o vlastní. Někdy i líp. Právě teď hledáme projektového managera, který rozšíří náš obchodní a projektový tým. Chceš růst spolu s námi?

Proč se přidat do rodiny Optimia?

Založili jsme Optimio, protože nás baví proměňovat hluboké znalosti výkonnostního marketingu na fungující čísla, která klienti skutečně poznají ve svém byznysu. Firmám přivádíme nové návštěvníky a děláme z nich spokojené zákazníky. Jsme prémiovým partnerem Googlu. Vyrostli jsme na odbornosti, hned od začátku u nás pracují zkušení marketéři. Na týmu seniorních specialistů stojíme dodnes. Staneš se jedním z nich?

Koho hledáme?

 • Projekťáka s bystrým duchem Prokážeš zkušenosti s vedením a organizací projektů, time management máš v malíčku a krizové situaci říkáš výzva.
 • Rád pracuješ s daty, analytické myšlení ti je vlastní a umíš se na věci dívat z nadhledu.
 • Odpovědnost, organizovanost a systematičnost jsou vlastnosti, kterých si u sebe skutečně ceníš
 • Komunikace ti vyhovuje v jakékoli formě aneb když nedostaneš odpověď na mail, zvedáš telefon.

Bude nám to spolu klapat, pokud...

Sleduješ marketingové trendy a inspirativní osobnosti - must have kohokoli, kdo to s marketingem myslí vážně a taky oblíbený dotaz naší personalistky Jany na prvním kole ústního pohovoru.

Jsi zvyklý účastnit se obchodních jednání a máš ve zvyku se s láskou starat o přidělené klienty.

Ads, Sklik, Google Analytics, Business Manager pro tebe nejsou jen náhodné pojmy, ale tyto nástroje znáš a dokážeš se v nich orientovat.

V případě potřeby dokážeš klienta navést na relevantní KPIs jak jeho kampaní, tak celého byznysu.

Zkratky PNO, ROI, CPC, PPC, CTA, RTB jsou součástí tvého slovníku, ale pokud mluvíš s klientem, vyjadřuješ se srozumitelně a jasně. U našich klientů se za zkratky neschováváme. Vše vysvětlujeme.

Víš, jaké mediální kanály jsou nejlepší pro propagaci brandu a jakou taktiku zvolit pro zvýšení tržeb e-shopu? Skvělé!

Co bude tvůj denní chléb?

 • Hýčkat si své klienty. Spokojenost klientů pro tebe bude priorita číslo jedna.
 • Rád jdeš do hloubky u různých oborů podnikání? Zajímá tě, co stojí na pozadí? Přesně o to nám u pozice projekťáka jde!
 • Spolupráce s ostatními odděleními, delegování práce, reportování výsledků. Někdy si budeš muset dupnout, jindy zas hájit své kolegy a respektovat jejich časové možnosti. Aneb být správným projekťákem znamená být obratným diplomatem.
 • Vytváření nových strategií a upselling stávajícím klientům. Protože ty máš tu moc vidět zákazníka z nadhledu a dokážeš mu nejlíp poradit, jaké služby ho posunou dál a výš.
 • Komunikace převážně v češtině.

Co za to dostaneš?

 • Férové principy svobodné firmy a příjemné pracovní prostředí nových kanceláří na Svatopetrské (jen 5 minut od hlavního nádraží).
 • Nepřekonatelné teambuildingy s partou lidí, které si prostě zamiluješ. Máme tu rockery, punkery i hiphopery, fotbalisty, crossfiťáky a běžkyně, fotografky, hráče FIFY, a dokonce i jednoho spisovatele. To jsme my! I v době korony se snažíme být spolu - vánoční večírek online, společné narozeniny na dálku? Nic není nemožné!
 • Peníze. Čím víc umíš, tím víc dostaneš.
 • Lopatu a rukavice, tedy základní elektroniku, bez které zelená čísla nenaskáčou, jako je notebook, monitor, klávesnice nebo myš.
 • Proplacená školení, díky kterým se budeš posouvat a růst.
 • Hýčkání partnerského programu od Googlu. Do všech novinek díky jejich odborníkům pronikneš jako první.
 • Multisport kartu, abys mohl stejně jako ducha rozvíjet i své tělo.
 • Dobroty, ovoce a skvělou kávu a takřka rodinné zázemí.
 • A každé narozeniny se navíc můžeš těšit na opravdové překvapení!

Chceš se k nám přidat a posunout se dál? Přesvědč nás!

Jana PešováHoď to na papír (obyčejně se tomu říká motivační dopis), přidej životopis nebo odkaz na LinkedIn, a to vše pošli přímo naší HR manažerce Janě na jana.parmova@optimio.cz. Motivační dopis pošli prosím v češtině.

Tvá schopnost prezentace v češtině je pro nás opravdu důležitá. Zbytek si řekneme, až se uvidíme. Zatím jen na kameře. Z důvodu covidu-19 teď probíhají pohovory on-line.

Čtěte nejnovější články s předstihem

Zaujalo vás, jak pracujeme? Chcete s námi probrat váš projekt nebo se na něco zeptat?

Martin Zettík - { .occupation }}

Na první kontakt je připraven

Martin Zettík - { .occupation }}

Martin Zettík

obchodní ředitel

608 840 104

Zavolejte, napište. Kdykoliv.

martin.zettik@optimio.cz
Enjoyed with Azami.cz