Hledáme PPC specialistu, ne klikače.

Do našeho PPC týmu aktuálně hledáme posilu, která nám pomůže s tvorbou kampaní v Ads a Skliku. Bez zkušeností se bohužel neobejdeš. Potřebujeme specialistu, který se PPC systémy baví už nějaký ten pátek. Na oplátku nabízíme výhled kariérního růstu a inspirativní tým sehraných parťáků.

Celý článek

Máš na to být Facebook specialistou v Optimiu? Dokaž to!

Do našeho PPC týmu aktuálně hledáme posilu, která nám pomůže s tvorbou kampaní na Facebooku a Instagramu. Hledáme specialistu, který ví, jak mocný nástroj Facebook je a jak ho nejlépe využívat ku prospěchu klienta. Alespoň roční zkušenosti s tvorbou reklam v Business manageru jsou must have pro to, abys nám mohl poslat životopis. Že máš víc? Super! Profíka vážně řádně oceníme.

Celý článek

Správný projekťák je základ. Souhlasíš? Přidej se k nám!

Většinu klientů známe osobně. O jejich byznys se staráme jako o vlastní. Někdy i líp. Právě teď hledáme projektového managera, který rozšíří náš obchodní a projektový tým. Chceš růst spolu s námi?

Celý článek

Optimio hledá analytika.

Do našeho analytického týmu aktuálně hledáme posilu, která nám pomůže s implementacemi Google Analytics a Google Tag Manageru, s vyhodnocováním klientských dat a s reportingem dat. Hledáme analytika, který klidně stojí na začátku své kariéry. Rádi tě zasvětíme do tajů webové analytiky.Nemusíš mít hromadu zkušeností. Stačí mít analytické myšlení, chuť se vzdělávat a mít povědomí o tom, jak funguje internet a prohlížeče.

Celý článek

Čtěte nejnovější články s předstihem

Zaujalo vás, jak pracujeme? Chcete s námi probrat váš projekt nebo se na něco zeptat?

Martin Zettík - { .occupation }}

Na první kontakt je připraven

Martin Zettík - { .occupation }}

Martin Zettík

obchodní ředitel

608 840 104

Zavolejte, napište. Kdykoliv.

martin.zettik@optimio.cz
Enjoyed with Azami.cz