Marketing ve vyhledávání

"Chci zvýšit návštěvnost"

Sociální sítě

"Chci komunikovat"

Optimalizace konverzí

"Chci zvýšit úspěšnost webu"

Odborné poradenství

"Chci konzultace od specialistů"

Optimalizace pro vyhledávače

Naším cílem je optimalizovat váš web, tak aby se přirozeně zobrazoval na předních místech ve vyhledavačích. Zpracujeme komplexní analýzu Vašich stránek a navrhneme řešení SEO (optimalizace pro vyhledávače). Navrhneme kompletní strukturu a informační architekturu webu, vytvoříme strategii link buildingu, budeme pravidelně budovat zpětné odkazy, pracovat na obsahu a posouvat vás stále vpřed.

Optimalizace pro long tail

Pomůžeme Vám získat masivní dlouhodobou návštěvnost z vyhledávačů díky optimalizaci pro vyhledávače (SEO) s orientací na long tail klíčová slova. Vyhledávače jsou zpravidla nejefektivnější dlouhodobý zdroj návštěvnosti na internetu.

Metodika optimalizace pro vyhledávače zaměřená na desítky, mnohdy stovky až tisíce klíčových slov, které uživatelé hledají.

Jedná se o kompletní datamining cílených klíčových slov spojených s vaším oborem, službami a produkty. Díky databázi hledaných klíčových slov sestavíme rozsáhlou základnu cílených výrazů, které se ve vašem oboru skutečně vyhledávají.

Návrh struktury a alokace klíčových slov

Pečlivě filtrovaná klíčová slova jsou v rámci SEO (optimalizace) systematicky alokovány do vašich stránek formou konkrétního zadání pro úpravu / tvorbu textů nebo také pomocí definice pravidel pro programátory (automatizace). Často je zasahováno do informační struktury webu, navigace a provázání stránek.

Výsledkem je plně optimalizovaný web připravený na pravidelnou správu a monitoring.

Ukázky naší práce – optimalizace pro vyhledávače

Kontaktujte nás